GAŠPAROVIČ IVAN, PREZIDENT SR

Prezident

 

 

 

 

 

 

Pán prezident, ak by sme ho videli po prvýkrát, jednoducho by sme skonštatovali, že je starostlivý rodinný typ, opora rodiny, ruky, ktoré vás ochránia, stabilný, empatický. Tento človek, podľa blízko uložených očí k nosu, je náročný na seba aj svoje okolie, možno až pedantný.

Jeho dominantná črta, nadočnicový oblúk odkrýva, že je zameraný na systém a metodický prístup k riešeniu problémov. Šírka nosa naznačuje, že je to suverénny človek, ktorý vie čo chce, je sebaistý vo svojom konaní. Aj keď sa poradí s odborníkmi vo svojom okolí, ktorým dôveruje, rozhodne sa nakoniec sám. Šírka tváre zvyšuje sebaisté správanie ľudí tohto typu. Špička nosa automaticky vytvára nedôverčivosť, čo sa prejavuje overovaním prijímaných informácií.

Prstenník na jeho ruke, v porovnaní s jeho prostredným prstom, hovorí o jeho predurčení k víťazstvám a to nielen športovým.

Jeho čeľuste vyjadrujú bojovnosť a vytrvalosť, ba až tvrdohlavosť. Lícne kosti sú prejavom dobrodružnosti. Nerobí mu problém cestovať, robiť zmeny vo svojom živote, čo je vhodné, lebo jeho systémový nadočnicový oblúk je mohutný. Nečudovali by sme sa, keby počas služobnej cesty jednoducho zastal a zahral si futbal so svojim sprievodom a potom v pohode pokračoval ďalej. Ľudia okolo neho sa môžu tešiť na veľmi pestrú pracovnú náplň a jeho nosný mostík hovorí o tom, že nikdy na nich nezabudne a vždy sa o nich postará. Vrásky okolo jeho očí prezrádzajú empatiu – človek, ktorý sa smeje, poprípade sa zlostí s vam, nie na vás. Podľa frontálnych hrbolčekov sa radí medzi ľudí plných nápadov a predstáv.

Kútiky úst smerujú hore, ak by sme fúzy jemne zastrihli, zvýraznil by sa jeho optimizmus v tvári. Je dobré mať prezidenta optimistu, radšej vidieť svet ružovými okuliarami, ako mať klapky na očiach. Podľa palca na ruke, ktorý je pomerne dlhý, je to človek plný energie. Je dobré byť súčasťou tímu takéhoto človeka.