WOMAN LEADERSHIP

WOMAN LEADERSHIP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propagačný materiál v PDF

 

 

 

Woman Leadership – žena v biznise

Pre všetky ženy, ktoré chcú rásť a pracovať efektívnejšie.

Výskumy posledných rokov, podľa Dr. Christophera Chabrisa of Union College, hovoria, že tímy, kde sa nachádzajú ženy, sú inteligentnejšie, vedia dobre reagovať a citlivo mapovať sociálne prostredie firmy. Vďaka tomu rozhodnutia, ktoré robia, prinášajú zisk a kvalitnú firemnú kultúru, ktorá využíva potenciál každého jednotlivca.

Moje sedemnásťročné skúsenosti lektora a kouča nie sú pre nás ženy veľmi lichotivé. V každej firme sa stretávam so ženami, ktoré idú nad kapacitu svojej vnútornej energie. Aby žena vo svete biznisu prežila, často používa „mužské myslenie a správanie“. Pôsobí to komicky, a hlavne v mužoch to vyvoláva odpor. Ženy tak vedú neustávajúci boj so sebou, s nadriadenými, s podriadenými a s časom.

Kurzy vediem niekoľko rokov v Čechách ako firemné kurzy. Absolvovali ich stovky žien. S pokorou priznávam, že nádhernú energiu a okamžité výsledky kurzov vytvárajú samotné ženy „Venuše“.

Cieľom tréningového semináru je zrodenie novej sily a vnútornej energie ženy. Vysporiadanie sa s témami dôvera v seba a v iných, vzťah k sebe ako k žene, synergický vzťah s mužom a s mužmi, odlišnosti mužského myslenia. Pracovať menej s väčšou efektivitou. Pre firmu sú ziskom ženy, ktoré sa podieľajú jedinečným ženským vedením na vytvorení inteligentnej spoločnosti.

program_pro_zeny