Manažérske hodnotenia

 

Referencie Vivia, s.r.o.

http://vivia.cz/reference


“Kurzy manželov Korčekovcov odporúčam pre podriadené tímy všetkým kolegom v riadiacich pozíciach v obchode a službách, ktorí chcú ušetriť čas a energiu pre iné strategické veci a dosiahnuť v krátkom čase:

Dobrú východiskovú atmosféru v tímoch
Vysoké nasadenie
Lojalitu
Posilnenie vlastnej pozície šéfa
Etik
Stabilitu tímu
Nové kreatívne riešenie
Identifikovanie bŕz a akcelerátorov tímu
A v neposlednom rade to najdôležitejšie, čo je následkom všetkého uvedeného: rast produkcie a zisku

Preneste časť svojich starostí na profesionálov!

Potrebujete to pre svoj zdravý život.

Union poisťovňa, a. s.

Bajkalská 29/A

813 06 Bratislava


„Dve vety, ktoré som si odniesla z organizačných konštelácii mi veľmi pomohli, otvorili oči a vnímam veľmi veľký rozdiel v mojej vlastnej pohode v práci (a zároveň akési prekvapené pohľady kolegov…). Vlastne ste ma tam aj tak trochu pokoučovali :-) Ďakujem veľmi pekne ešte raz.

ZL 25.3.2014


 

Manželov Máriu a Pavla Korčekových poznám vyše 3 rokov a za ten čas som mal možnosť absolvovať niekoľko ich trojdňových kurzov. Každý jeden kurz bol veľkým prínosom a obohatením mojich vedomostí a schopností, kde okrem sofistikovane prepracovaných pracovných materiálov a manuálov, ma zaujal aj veľmi interaktívny spôsob vedenia každého kurzu. Najlepšie na každom kurze bolo jeho okamžité prenesenie do praxe a aplikácia na konkrétne a reálne situácie. Čaro každého kurzu bolo práve v jeho hlbokom preniknutí do samotného môjho vnútorného JA. Pre mňa bola každá účasť na kurzoch spoločnosti ModernaBrain najvyššou možnou motiváciou a zároveň ocenením mojej práce. Z manažérskeho hľadiska som vďaka ModernaBrain pochopil, že finančné ohodnotenie, resp. finančná odmena, nie je kľúčovým motivačným faktorom spolupracovníkov, resp. podriadených pracovníkov, ale oveľa účinnejšie pôsobí na výkon pracovníka jeho kvalitný a komplexný rozvoj. Mal som možnosť absolvovať viaceré kurzy a školenia rôznych agentúr a spoločností, a práve preto je u mňa spoločnosť ModernaBrain neohrozeným lídrom. Ďakujem za všetky úžasné kurzy spoločnosti ModernaBrain, osobne ich odporúčam všetkým známym, a teším sa na každý ďalší.

Union poisťovňa a.s.


Paľo a Mária, od nášho posledného stretnutia ubehlo zopár dní. Každý deň, ktorý som absolvoval od Vášho posledného fantastického školenia využívam vo svojom pracovnom, resp. súkromnom živote. Skúsenosti a odporúčania, ktoré som získal na vašom seminári, nemôžem to nazvať školením, lebo to malo vyššiu úroveň, každý deň využívam. Ďakujem za netradičné formy vzdelávania a obrovské množstvo pozitívnych poznatkov, ktoré viem použiť vo svojej práci. Som vďačný za Váš pozitívný prístup a verím, že sa čoskoro opäť stretneme.

Union poisťovňa, a.s.

Hlavná 117

040 01 Košice 1


“Pokud vyslovíte jména – Mária a Pali Korčekovci – vykouzlíte s naprostou určitostí komukoliv se zaměstnanců týmu VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s. , úsměv na rtech. Úsměv, který nebude znamenat pouze radostnou vzpomínku na hluboký prožitek, ale taktéž na vnitřní pojítko, které je vytvořeno mezi účastníkem jejich tréningu a těmito dvěma vynímečnými osobnostmi na celý život. Trénig Márie a Paliho není tréningem,  z kterého si odnesete obrovský šanon vědomostí. Je to tréning, který významně přispěje ke změně Vašich postojů. A o to v pracovním i privátním životě jde. A to je důvod, proč ráda doporučím jejich tréningy nejen pro další rozvoj týmů, ale i jednotlivcům, manažerům a manažerkám v rámci coachování osobnosti!”

Coaching Volkswagen Slovakia, a. s. 2006


Dobrý den, Mária a Pavol,

ještě jednou bych Vám oběma moc ráda poděkovala za nádherný víkend, který se původně tvářil jako pracovní, ale ve výsledku jsem dostala podstatně víc, než pár nových informací či rad, jak pracovat s kolegy a podřízenými v práci. Absolvovala jsem již hodně manažerských školení, ale vaše Firemní konstelace a Leadership šitý na míru byly prodchnuté takovou láskou a vírou v sebe i druhé, že jsem odcházela, jako by mi někdo sundal roušku z očí nebo jak podotknul jeden z mých kolegů, jako byste rozehnali mlhu kolem nás a mezi námi.

Přeji sobě i všem kolegům, abychom se už nemuseli hledat v mlze a pokračovali po sluncem osvícené cestě.

Mária a Pavol, ještě jednou ze srdce děkuji

Edita Vokounová

HR manažerka

Simio, a.s.


Krásné a srdečné přání krásného dne Vám přeji,

ještě jednou děkuji za nezapomenutelné chvíle víkendového školení pro SIMIO, a.s.. Vše bylo velmi poučné a jedinečné, pro mě vše mělo velký přínos a ponaučení o rezervách které mám. Poučil jsem se i s “nástěnkou”, jen mě k nástěnce zajímá to, zda mé sny mají být i krátkodobé nebo jen sny.

Oběma přeji krásné chvíle a slunce v duši, s úctou

Pavel Hrejsemnou – SROZUMEM.cz

Stolařská 447/7, 747 14 Ludgeřovice